Актуелно во Македонија
МКД-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
БАЛКАН-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
СВЕТ-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
луѓе и компании
hi-tech & business

Сите кои имале можност да ја гледат научно- фантастична авантура „Гравитација“ на Алфонсо Куарон, ќе се согласат дека заслужено ги доби вкупно седумте Оскари на минатогодишното доделување. „Гравитација“ е награден за режија, монтажа, оригинална...

Најчитани
Последни
Најкоментирани
сите вести
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×