МКД-БИЗНИС И ПОЛИТИКА

Пишува
Редакција на Капитал

Диомидис Николетопулос, генерален извршен директор на Стопанска банка  АД -Скопје:  Во ситуацијава сме сите заедно и Банката го прави точно тоа што најдобро знае да го прави, ја поддржува економијата работејќи заедно со луѓето и компаниите!
БАЛКАН-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
СВЕТ-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
луѓе и компании
коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×