МКД-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
БАЛКАН-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
СВЕТ-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
луѓе и компании

Пишува
Биљана Здравковска

Андреј Јовановиќ, човекот кој го продаде Bambi за 260 милиони евра на Coca Cola, денеска во Скопје доби специјално признание од Стопанската комора на Македонија
коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×