Connect with us

банки

Гифт – картичката од Ист Гејт Мол и Комерцијална банка е во продажба

објавено

на

„Ист Гејт подарок-картичката“ е достапна во вредност од 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 и 5.000 денари, со цел да биде вредна за дарување во секоја прилика и со најразличен повод, и може да се набави во сите експозитури на Комерцијална банка.

Ист Гејт Мол и Комерцијална Банка известуваат дека „Ист Гејт подарок-картичката“
е во продажба и доаѓа токму во пресрет на најубавите празници во годината.
„Ист Гејт подарок-картичката“ е достапна во вредност од 1.000, 2.000, 3.000, 4.000
и 5.000 денари, со цел да биде вредна за дарување во секоја прилика и со
најразличен повод, и може да се набави во сите експозитури на Комерцијална
банка.

Подарок картичката е прифатена од бројни продавници во Ист Гејт Мол,
односно најпознатите брендови од светот на модата, козметиката, технологијата и
спортот.

Може да се користи во период од шест месеци од денот на нејзиното
купување и да се троши повеќекратно во тој временски период, на различни
продажни места. Сите детали за картичката и листата на продажни места каде што
може да се користи се достапни на следниот линк: https://eastgatemall.mk/eastgate-podarok-karticka/ и https://kb.mk/gift-egm.nspx.
„Ист Гејт подарок-картичката“ е наменета за физички лица, како и за правни
субјекти кои сакаат да подарат вредност за вработените во компанијата. Таа
претставува модерно и елегантно решение кога го барате најсоодветниот подарок
за да изразите љубов, внимание, радост, почит или задоволство.

свет16 часа ago

Време ли е за продавање на акциите од Apple?

македонија2 дена ago

„Алкалоид“ АД Скопје со историско достигнување во третманот на рефлуксен езофагитис и ГЕРБ – патентиран првиот Омепразол во течна форма во светот

технологии / компании5 дена ago

Кои се главните предности на генеративната вештачка интелигенција

менаџмент / маркетинг5 дена ago

Кој ќе господари со бизнисот во ниската земјина орбита: Една вселенска станица ќе се пензионира, многу нови ќе се појават

регион5 дена ago

Доаѓаат супер-богати купци на недвижнини од цел свет, сплитска агенција ќе им биде ексклузивен партнер

интервју5 дена ago

Фабрис Перушко: Кога се нафатив да го водам стечајот на Агрокор многумина ми изразуваа сочувство

интервју5 дена ago

Стефан Таневски: УАКС обезбедува сличен, ако не и ист, калибар на образование како и најдобро оценетите меѓународни бизнис школи

економија5 дена ago

Движењата на стоковите берзи обратни од оние на финансиските пазари

економија5 дена ago

Како работеа домашните инвестициски фондови: Зголемување и на вредноста и на приносите

свет5 дена ago

Пустината под вода

економија1 недела ago

„Е-commerce awards“ придонесуваат кон растот и успехот на бизнисите што функционираат во дигиталниот простор

економија5 дена ago

Како работеа домашните инвестициски фондови: Зголемување и на вредноста и на приносите

банки1 недела ago

Комерцијална банка како „Зелен поборник“ ќе пошумува и ќе едуцира

свет5 дена ago

Пустината под вода

регион5 дена ago

Доаѓаат супер-богати купци на недвижнини од цел свет, сплитска агенција ќе им биде ексклузивен партнер

интервју5 дена ago

Стефан Таневски: УАКС обезбедува сличен, ако не и ист, калибар на образование како и најдобро оценетите меѓународни бизнис школи

интервју5 дена ago

Фабрис Перушко: Кога се нафатив да го водам стечајот на Агрокор многумина ми изразуваа сочувство

економија5 дена ago

Движењата на стоковите берзи обратни од оние на финансиските пазари

менаџмент / маркетинг5 дена ago

Кој ќе господари со бизнисот во ниската земјина орбита: Една вселенска станица ќе се пензионира, многу нови ќе се појават

технологии / компании5 дена ago

Кои се главните предности на генеративната вештачка интелигенција