Connect with us

Импресум

Проектот Капитал магазин е креиран и
покренат во 1999 година од Љупчо Зиков

Капитал

бизнис магазин и портали
www.kapital.mk

Основач: Капитал Медиа Гроуп доо
“Партизански одреди 17-1/16” Скопје

Графички дизајн / Web development / Web администрација: INFINITY DESIGN

Маркетинг и финансии: Александра Николова

Редакција: kapital@kapital.mk

Огласи и Маркетинг: marketing@kapital.com.mk

Крадењето авторски текстови е казниво со закон.
Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира