Connect with us

економија

Инстант шопинг кредит од Комерцијална банка за уживање во East Gate Mall

објавено

на

Комерцијална банка и East Gate Mall лансираат Инстант шопинг кредит за вистинска слобода во купувањето на самиот почеток од сезоната на празничните попусти.

Инстант кредитот е создаден за едноставно и ефикасно пазарење во East Gate Mall. Кредитот е со максимален износ до 120.000 денари и со рок на отплата до 60 месеци.

Сѐ што посакувате станува достапно затоа што кредитот се одобрува во кус рок, а средствата се префрлаат на специјална картичка. За кредитот се аплицира на Инфо пултот во East Gate Mall, а барањето се обработува веднаш.

Одобрениот износ може да се троши во рок од 15 дена, кога сакате и колку сакате. Ваше е само да уживате во потрагата по омилените брендови во голем број продавници во East Gate Mall.

Повеќе информации на следниот линк: https://kb.mk/instant-kredit-egm.nspx

Комерцијален ПР текст

свет6 часа ago

BlackRock, најголемиот инвестициски фонд во светот, менаџира средства колку економиите на Германија, В. Британија и Франција заедно

банки7 часа ago

ПроКредит Куманово на нова локација во строгиот центар на градот

македонија5 дена ago

@media: Иднината на пазарот за рекламирање

економија1 недела ago

Мукаетов за магазинот “The Region“: Нашите брендови се дел од секојдневието на луѓето

македонија1 недела ago

Универзитетот Американ Колеџ Скопје почна соработка со City College of New York од САД

банки1 недела ago

УНИБанка втора година по ред е поддржувач на најзначајната културна манифестација „Охридско лето“  

економија1 недела ago

Стимулирање на иновациите во Scalefocus: Како ги мотивираме ИТ професионалците да бидат иновативни

интервју2 недели ago

Гоце Сиваков:  Нашите клиенти веќе ги чувствуваат бенефитите од фактот дека УНИ Банка е дигитално и технолошки напредна банка!

економија2 недели ago

Стручна обука за општествена одговорност и прв „директорски појадок“ на Клубот на одговорни бизниси

економија2 недели ago

Мукаетов на насловна на престижниот романски магазин „Бизнис“: Романија е стратешки пазар за „Алкалоид“