Connect with us

банки

Префрли ја платата во Комерцијална банка и добиј бонус до 3.000 денари

објавено

на

Пријатно изненадување за добредојде на секој нов член во семејството клиенти што примаат плата преку Комерцијална банка. Со префрлање плата во Комерцијална банка добиваш бонус до 3.000 денари.

Пријатно изненадување за добредојде на секој нов член во семејството клиенти што примаат плата преку Комерцијална банка. Со префрлање плата во Комерцијална банка добиваш бонус до 3.000 денари.

Оваа нова и атрактивна понуда вклучува значајни привилегии:    

Бонус за добредојде – 1.000 денари по прием на прва плата до Нова година,

Бонус после 3 примени плати на сметката – 1.000 денари,

Бонус доколку активираш нова кредитна картичка до 31.10.2023 – 1.000 денари.

Префрлањето плата во Комерцијална банка не значи само сигурен потег и топло добредојде, туку и избор на банка која те поддржува во твоите желби и потреби.

Добро е да знаеш дека кога ти треба може да располагаш и со дополнителна готовина преку дозволено пречекорување, кредитна картичка, СМАРТ кредит или ненаменски потрошувачки кредит. А, можеш и да се заштитиш од неможност за отплата на кредит со вклучено осигурување при избор на кредитот што ти треба.

Потоа, да активираш бесплатно бројни дигитални услуги – Интернет банка, мБанка, Google Pay, електронска идентификација преку OneID, Плати на пријател, кои ти штедат време и пари при извршување на секојдневните финансиски трансакции.

Или да ја користиш широката мрежа на банкомати, филијали и експозитури и дигитални киосци на Комерцијална банка. 

Да се биде дел од семејството на Комерцијална банка значи стабилност, но дефинитивно и многу привилегии.

Повеќе информации на следниот линк.

Комерцијален ПР текст

свет5 часа ago

BlackRock, најголемиот инвестициски фонд во светот, менаџира средства колку економиите на Германија, В. Британија и Франција заедно

банки6 часа ago

ПроКредит Куманово на нова локација во строгиот центар на градот

македонија4 дена ago

@media: Иднината на пазарот за рекламирање

економија1 недела ago

Мукаетов за магазинот “The Region“: Нашите брендови се дел од секојдневието на луѓето

македонија1 недела ago

Универзитетот Американ Колеџ Скопје почна соработка со City College of New York од САД

банки1 недела ago

УНИБанка втора година по ред е поддржувач на најзначајната културна манифестација „Охридско лето“  

економија1 недела ago

Стимулирање на иновациите во Scalefocus: Како ги мотивираме ИТ професионалците да бидат иновативни

интервју2 недели ago

Гоце Сиваков:  Нашите клиенти веќе ги чувствуваат бенефитите од фактот дека УНИ Банка е дигитално и технолошки напредна банка!

економија2 недели ago

Стручна обука за општествена одговорност и прв „директорски појадок“ на Клубот на одговорни бизниси

економија2 недели ago

Мукаетов на насловна на престижниот романски магазин „Бизнис“: Романија е стратешки пазар за „Алкалоид“