Connect with us

банки

ПроКредит Банка со нова поволност за своите клиенти: Ажурирајте ги вашите лични податоци ОНЛАЈН

објавено

на

Со најновата верзија на системот, промената на податоците може да се направи со само неколку кликови, брзо, едноставно и без потреба од посета на филијала.

ПроКредит Банка ја збогати дигиталната понуда за своите клиенти со воведување на можност за ажурирање на личните податоци онлајн, преку електронското банкарство. Со најновата верзија на системот, промената на податоците може да се направи со само неколку кликови, брзо, едноставно и без потреба од посета на филијала.

Со овој чекор, ПроКредит уште еднаш докажа дека е лидер во  дигитализација во македонскиот банкарски сектор. Како прва, целосно дигитална банка, компанијата постојано развива нови и иновативни дигитални банкарски услуги, со бројни предности и функционалности за клиентите. Електронското банкарство овозможува комплетна флексибилност и плаќања со 100% сигурност и безбедност при процесирање на плаќањата преку заштитена конекција.

Погледнете го видеото и дознајте како да ги ажурирате Вашите лични податоци преку електронското банкарство на ПроКредит Банка.

технологии / компании5 часа ago

Креативна вештачка интелигенција: Девет алатки што ќе ви ги сменат животот и работата

политика5 часа ago

Планот на Мишел за рушење на Фон дер Лајен

регион5 часа ago

Во Хрватска има неколку амбициозни проекти за развој на роботи

македонија5 часа ago

Двојна диплома на Универзитетот Католика од Милано и Универзитетот Американ Колеџ Скопје

економија5 часа ago

Балканската рута на трговија со фалсификувани производи

македонија5 часа ago

Мукаетов од Алкалоид и Ниновски од Бреинстер споделија искуства со младите

економија5 часа ago

Анализа МАСИТ: Речиси 1,5 милијарди евра приходи оствариле ИКТ компаниите лани

банки5 часа ago

Безготовинските плаќања зголемени за 30%, значителен раст на токенизираните трансакции

македонија5 часа ago

Delfino Mobility Group го лансира автомобилскиот бренд Geely во Македонија

економија5 часа ago

Специјален прилог: Топ 6 трендови во меѓународниот транспорт за 2024

коментари1 недела ago

Со АмЧам на тема…Балканската рута на трговија со фалсификувани производи

економија1 недела ago

Фортонмка успешно реализира продажба на објект од 9,5 милиони евра на ЛИДЛ

економија1 недела ago

КБ Публикум инвест станува КБ ИНВЕСТ, со доминантна сопственост на Комерцијална банка

економија1 недела ago

ПроКредит Банка прави чекор напред во поддршка на малите и средните претпријатија – се одржа втората бизнис конференција „Дигитална еволуција“

Фасхион1 недела ago

„Божиновски“ ексклузивно ги претстави новитетите на Брајтлинг

македонија3 дена ago

УНИБанка го поддржа одбележувањето на 100 годишниот јубилеј на Светската Шаховска Федерација

македонија4 дена ago

Продолжуваат заедничките хуманитарни активности на „Алкалоид“ и „Црвен крст“: Заедно можеме повеќе!

економија2 дена ago

ССК: Зелената транзиција на македонските компании е без алтернатива

банки5 часа ago

Пет небанкарски компании веќе добиле дозвола за давање платежни услуги во Македонија и прекугранично

македонија5 часа ago

Delfino Mobility Group го лансира автомобилскиот бренд Geely во Македонија