Електронското банкарство на УНИБанка од денеска со нови можности
Објавено на од во Компании
Oд  денеска, 16.03.2020 година УНИБанка АД Скопје воведе нова услуга на електронското банкарство за клиенти: физички и правни лица.
m_b_2019
„Отсега ќе можете сами да отворате трансакциска и депозитна сметка, како и самостојно да ги надополнувате депозитите во секое време, брзо, лесно и сигурно.
Ви овозможуваме заштеда на време и средства и можност да ги завршите Вашите банкарски обврски, 24 часа на ден, седум дена во неделата, без дополнителна посета на експозитурите.“, велат од УНИБанка.
Повеќе информации на :www.unibank.mk

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×