„Биди во плус со CREDISSIMO Плус“
Објавено на од во lifestyle

Започнува новата летна наградна игра. Големата награда е iPhone 8, плус уште многу други изненадувања!

 

Nagradna igra_Credissimo_soopstenie-01

Од 2-ри јули започнува голема наградна игра која ја организираводечката компанија за финансиски услуги, Credissimo - „Биди во плус со CREDISSIMO Плус“.Ако чувствуваш дека среќата е на твоја страна, сега имаш шанса да освоиш многу награди.

Секој ден си на кино, а немаш гифт картичка?
На памет ги знаеш сите песни од Цеца, а не си и бил на концерт?
Сакаш да аплицираш онлајн за брз кредит на Credissimo, но стар ти е телефонот?

Доста е со глупости!
Учествувај во наградната игра и стани добитник на една од 44-те “CINEPLEXX GIFT” картички, 8 карти за концертот на Светлана Ражнатовиќ – Цеца во Охрид на 28-ми јули или главната награда iPhone 8 (64 GB).

Што треба да направиш за да учествуваш?

Од 2-ри јули до 31-ви август, секоја одобрена апликација за кредит Credissimo Плусдо 80.000 денари од Credissimo автоматски учествува во наградната игра во која извлекувањето на наградите ќе биде по електронски пат, по принципот на случаен избор. Секоја недела се извлекува нов добитник на една од наградите.

Право на учество во наградната игра имаат сите полнолетни физички лица кои се државјани на Р. Македонија, лица со и над 18 годишна возраст, кои поднеле барање за одобрување на кредит до 80.000 ден – „Credissimo Плус“ и кои ги исполнуваат условите за кредитот.


Големата награда на
iPhone 8 ќе се извлекува на 3-ти септември!

Добитниците на наградите можете да ги следите на:

- Bеб странaта на Credissimo

- Facebook страната на Credissimo

Аплицирај сега преку интернет, мобилната апликација за Androidили мобилната апликација за iOS!
Навистина веќе, доста е со глупости – „Биди во плус со CREDISSIMO Плус“!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×