Бизнис гаџет: Logitech Bluetooth Multi-Device K480
Објавено на од во hi-tech & business

Logitech Bluetooth Multi-Device K480 е тастатура наменета за употреба до три уреди, без оглед на компјутерската платформа. Исовремено може да работите на вашиот десктоп компјутер, да ги прегледувате содржините од вашиот таблет и на пример да одговарате на пораката на вашиот smartphone.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×