БК Мебел со нов голем продажен салон
Објавено на од во Компании
Компанијата БК мебел, позната по висококвалитетен мебел и најголеми акции и промоции на мебел, отвора нов продажени салон со ексклузивен мебел со големина од 1500м2 на ул. Борис Трајковски бр.210 во Пинтија.
бк мебелНовиот продажен салон на БК Мебел ќе се отвори на 19.06. а свеченото отворање ќе се одржи на 22.06.2019 (Сабота) со вклучена скара и одлична забава за сите посетители (купувачи).

За сите оние кои што ќе бидат присутни на свеченото отворање ќе има големи продажни акции и подароци, 33% попуст на целиот тапациран мебел и 30% попуст на сите душеци и наддушеци.Сега на уште една локација поблизу до вас, БК мебел и понатаму останува партнер на секој дом со доверба, сигурност и квалитет достапен за сите купувачи во нашиот регион.

Покрај овој нов продажен салон БК Мебелво Скопје можете да го најдете на следниве локации: БК Мебел 1 ул. Орце Николов бр 188, лок.3 Карпош- МИ-ДА, БK Мебел 2 ул. Лепенец бр. 15 – Ѓорче Петров Индустриска зона, БK Мебел 3. ул. Киро Глигоров бр.13 Гази Баба- Биг Бокс.

БК Мебел e компанијa која нуди широк асортиман на производи од комлетно македонско производство, репро материјали за тапациран мебел, односно сите видови мебел штоф, еко кожи, спални соби, дневни соби, кујни, трпезариски маси и столици, гарнитури, регали и слично. За плочестиот мебел секако имаме поддршка од српскиот реномиран бренд Јела Јагодина.
БК Мебел за време на отворањето ќе им овозможи на своите купувачи убедливо најповолни цени и врвен квалитет, како и гаранција за секој купен производ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×