Дишете чист воздух со Blueair прочистувачите на воздух!
Објавено на од во Компании
 Екотип е повтортно присутен во Скопје Сити Мол со Blueair прочистувачите на  својот продажен штанд лоциран на 1. кат, кај споредниот влез на трговскиот, од кај улица „Љубљанска“.
1
Прилично е загрижувачки фактот што загадениот воздух е присутен насекаде околу нас и сите сме свесни за штетата што тој ја предизвикува.
 Како поединци доколку не можеме комплетно да влијаеме врз прочистувањето на воздухот во надворешната средина, можеме барем за себе да обезбедиме чист воздух и нашето катче да го направиме најдоброто место за живеење каде што ќе се чувствуваме посигурно.
Екотип е повтортно присутен во Скопје Сити Мол со својот продажен штанд лоциран на 1. кат, кај споредниот влез на трговскиот, од кај улица „Љубљанска“. На барање на потрошувачите, достапни со уште поголем асортиман на производи од светскиот лидер на прочистувачи, шветската компанијаза прочистувачи на воздух Blueair. Овие прочистувачи се одликуваат со висока ефикасност и функционалност, низок степен на бучава и одличен дизајн.
 Стручниот тим од Екотип е тука да ве информира за штетата предизвикана од загадениот воздух и да ви помогне да го одберете уредот кој Вам Ви одговара најмногу.
Сите консултации, совети и информации се бесплатни. Ве очекуваме!
Целиот асортиман на производи на компанијата Екотип можете да го погледнете на следниот линк : http://www.filtracija.mk/

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×