Фото: ИКЕА и бугарските железници ги преобразија возовите што возат до морето
Објавено на од во БАЛКАН-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
Кампањата се реализира за прв пати е дел од рекламната стратегија на националниот железнички превозник за распределба на просторот во возовите за рекламни цели.
b_Vagon-turist-(2)-7563942ed0Внатрешноста на купеата за спиење е обновена со летниот асортиман на ИКЕА, а купеата се именувани со разни забавни имиња како што се Сина лагуна, летен сон, летни моменти, шарено лето и распуст.
b_Vagon-turist-(1)-50f1c815c6Во секоја кабина, патниците можат да најдат и многу летни инспирации и забавни налепници со натписи: “Ајде, стани”, “Домот е местото каде што си на одмор” и многу повеќе.
b_Vagon-turist-(1)-50f1c815c6

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×