Голем шопинг фестивал во трговскиот центар Палма Мол, Тетово
Објавено на од во Компании

Од денес Среда 04.09 па се до 10.09 голема шопинг еуфорија во трговскиот Палма Мол во Тетово.

PALMAШопинг фестивал со неверојатни попусти до – 70%, промоции, гратиси, награди и многу забава! Сите посетители ќе имаат можност да купуваат се што им е потребно за себе и нивниот дом по најниски цени со огромни попусти и можност за награди и гратиси.

Овој настан изобилува со уште многу изненадувања и забава како и за постарите така и за најмладите.

“Палма Мол е трговски кој ги следи сите светски трендови и им овозможува секаков тип на акции на посетителите. Се разбира на барање на нашите закупци како и на уште поголемо барање на посетителите кои овој период од годината се најмногу расположени за шопинг , одлучивме да ги изненадиме со бомбастични попусти и многу забава.”– изјавија од трговскиот.

Овој Шопинг фестивал е вистинско уживање за сите. Попустите се присутни во секоја дејност,  од промо пакети во одделот за храна, облека, козметика, обувки, накит, школски прибор па се до мебел, електрични апарати и останато.

Ве очекуваме на купување од соништата!

Повеќе информации на:

Facebook : https://www.facebook.com/PalmaMall/

Инстаграм: https://www.instagram.com/palma_mall/

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×