ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН НА МАТЕРИЈАЛИ ЗА ПЕЧАТ
Објавено на од во KMG Creative Store
      
        
ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН НА МАТЕРИЈАЛИ ЗА ПЕЧАТ

Се вели дека сликата зборува погласно од илјада зборови. Добро дизајнирано лого на вашата фирма, каталог или брошура, едиција или рекламен оглас, може да се одрази многу за она што вашата компанија или производ се залага.

Тимот на KMG Creative Store го има ставено својот графички потпис на на изданијата на Kapital Media Group во последните 15 години. Преку 850 изданија на бизнис магазинот КАПИТАЛ и на преку 400 специјални изданија со различна тематика.

interesni-dupli-1.interesni-dupli-2.

 

Дел од опширното портфолио од овој сегмент на сервисни услуги за графички дизајн може да погледате во следнава галерија:

Најголемиот број на оптимизирани ПДФ фајлови од изданијата на Kapital Media Group може да ги погледате на следниве линкови:

https://kapital.mk/najava-magazin

https://kapital.mk/najava-specijalni/

http://starhttps://kapital.mk/MK/magazin.aspx

http://starhttps://kapital.mk/MK/prilozi_edicii.aspx

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×