Информација до читателите на магазинот Капитал
Објавено на од во МКД-БИЗНИС И ПОЛИТИКА

najava 908-2Почитувани читатели,

Ве информираме дека заради грешка во печатницата каде се печати магазинот Капитал, дел од содржината од претходниот број е повторно објавена во најновото печатено издание.
Текстовите кои се нецелосно објавени, ќе бидат во целост објавени во наредното печатено издание на магазинот “Капитал” кој ќе излезе на 31 март.

Со почит,
Редакција на магазинот “Капитал”

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×