Кои се 10-те смартфони и технолошки гаџети кои ќе се појават во 2015?!
Објавено на од во hi-tech & business

1. Windows 10 – 5:50

2. Google Glass – 5:21

3. Oculus Rift – 4:43

4. iWatch – 4:11

5. Android M – 3:47

6. Iphone 7 – 3:03

7. Samsung Galaxy S6 – 2:27

8. HTC M9 – 1:41

9. LG G4 – 0:52

10. Oneplustwo - 0:14

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×