Контакт


Издава:
КАПИТАЛ МЕДИА ГРОУП ДОО СКОПЈЕ
ул. Маркс и Енгелс бр.7  1/1/6-31,
п.фах: 503, 1000  Скопје, Република Македонија

Маркетинг
e-mail: marketing@https://kapital.mk
тел.: +389 2 3298 110
тел.: +389 2 3280 911

Дистрибуција и претплата
САЊА САВОВСКА
e-mail: sanja.savovska@https://kapital.mk

Редакција
e-mail: kapital@https://kapital.mk
тел.: +389 2 3298 111
тел.: +389 2 3298 088

веб-страница: www.https://kapital.mk

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×