КОРПОРАТИВЕН ИНДЕНТИТЕТ
Објавено на од во KMG Creative Store

Силната визуелна идентификација може само да зборувa за вашиот бизнис. Визуелниот идентитет на бизнисот силно е вграден во вашето оригинално лого, фонтови, бои, симболи, кои секогаш треба да се развиваат за да ги претставуваат вистинските вредности, идеи на компанијата.

KMG Creative Store-identitet-2 copy.
.
.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×