Огласи и претплата


pretplata-Kapital

 


Лица за контакт:

Гордана Михајловска

тел.  ++ 389 2 3298 505
моб. ++ 389 70 346 376
e-mail: gordana.mihajlovska@kapital.mk

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×