МУЛТИМЕДИЈАЛНИ ПРЕЗЕНТАЦИИ
Објавено на од во KMG Creative Store

Нашиот фокус е да направиме едноставните пораки да изгледаат интересно, а комплексните пораки да комуницираат едноставно. Користејки ги мултимедијалните технологии, креативната магија на глас, видео, музика, слики, анимација и креативност, едноставните пораки може да се направат волшебни, без да предизвикаат прозевање кај гледачите. На следниве видеа може да ги погледате дел од нашите презентации:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×