На 21 март ќе се одржи 32. сесија на Клубот на истражувачи
Објавено на од во Економија

На 21 март 2019 година (четврток), во просториите на Народната банка на Република Македонија, со почеток во 14 часот, ќе се одржи 32. сесија на Клубот на истражувачите.

Доколку сакате да презентирате Ваш работен материјал на оваа сесија на Клубот на истражувачите, Ве молиме да се пријавите со доставување на материјалот на е-адресата: info@nbrm.mk, најдоцна до 27февруари 2019 година (среда).

Сите заинтересирани за присуство на оваа сесија на Клубот на истражувачите, можат да го најават своето присуство најдоцна до 20март 2019 година (среда) на е-адресата: info@nbrm.mk.

Напоменуваме дека зачленувањето во Клубот е од отворен карактер, за што можете да видите подетални информации на веб-страницата на НБРМ www.nbrm.mk, во делот Клуб на истражувачи.

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×