НЛБ Банка со нова промотивна кампања за кредити за физички лица
Објавено на од во Компании
НЛБ Банка во текот на месец февруари 2020 година води промотивна кампања за потрошувачки и станбени кредити.
NLB_krediti
Во рамки на кампањата, клиентите можат да ги искористат промотивните поволности и да аплицираат за потрошувачки или станбен кредит без трошоци за одобрување и без трошоци за проценка.
Во својата понуда Банката нуди широк избор на кредитни продукти прилагодени согласно потребите на клиентите, со поволни каматни стапки и поволни услови за одобрување. Постапката за одобрување на кредитите е брза и едноставна, а банкарските комерцијалисти стојат на располагање за сите типови финансиско советување. Како дополнителен бенефит, за секој одобрен кредит, следува бесплатна НЛБ Кредитна картичка.
Повеќе информации за новата промотивна кампања може да се добијат во најблиската експозитура на Банката, на телефон 02/15-600 или на следниот линк.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×