Новиот ресторан на Новак и Јелена во Монако е готов! Погледнете како изгледа!
Објавено на од во lifestyle

Познатиот светски тенисер, Новак Ѓоковиќ заедно со неговата сопруга Јелена, вчера на социјалните мрежи им дозволија на сите свои фанови да погледнат како ќе изгледа нивниот ресторан кој за неколку недели официјално ќе го отворат во Монако.

12967966_1121152631270920_381309159908202716_o

„Успеавме! Нашата страст кон здравата исхрана, јас и Јелена ја преточивме во ресторан кој го нарековме #Eqvita. Официјалното отворање е за неколку недели, а денеска ќе им го претставиме на нашите семејства и колегите кои се со нас во Монако. Се ова го успеавме благодарение на сјајниот тим кој со нас работеше на овој проект од првиот ден! Одиме“, напиша Ѓоковиќ на својот ФБ профил.

Погледнете ја подолу фотогалеријата и уживајте во убавиот и едноставен амбиент од ресторанот на тениската ѕвезда Ѓоковиќ.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×