Отворен ден во ПроКредит Банка на 13 февруари
Објавено на од во Компании
Слушнете ги советите на нивниот тим како до полесно и правилно интегрирање во процесот на вработување на ПроКредит Банка преку Onboarding програма.
open day linkedin
ПроКредит Банка Ве поканува на отворен ден во четврток на 13ти февруари во 15 часот во Централната управа.
„Организираме отворен ден за сите кои се заинтересирани за работа кај нас. Ве покануваме на разговор и дружба со нашиот тим, каде што ќе имате можност да дознаете повеќе за корпоративната култура на банката, вредностите кои ги негуваме и начинот на работа, како и можноста за напредување на работната позиција. Слушнете ги советите на нашиот тим како до полесно и правилно интегрирање во процесот на вработување на ПроКредит Банка преку Onboarding програма.“, велат од ПроКредит.
Доколку и Вие сакате да присуствувате, пријавете се со испраќање на CV на слeднава е-маил адреса mkd.job@procredit-group.com

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×