Отворен ден во ПроКредит Банка
Објавено на од во Компании
ПроКредит Банка Ве поканува на отворен ден во вторник на 22 – ри октомври во 15 часот во Централната управа.
1200x628
Организираме отворен ден за сите кои се заинтересирани за работа кај нас. Ве покануваме на разговор и дружба со нашиот тим, каде што ќе имате можност да дознаете повеќе за корпоративната култура на банката, вредностите кои ги негуваме.
Слушнете ги совети на нашиот тим како до полесно и правилно интегрирање процесот на вработување на ПроКредит Банка Onboarding програма.
Доколку и Вие сакате да присуствувате, пријавете се со испраќање на CV на слeднава е-маил адреса job@procreditbank.com.mk

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×