„ПерпетууМобиле клининг“ - компанија за оддржување хигиена и чистење станбен и деловeн простор
Објавено на од во Компании

„ПерпетууМобиле“ е компанија со докажен квалитет веќе 25 години присутна на пазарот во дејноста транспорт на пари и обезбедување. Нов предизвик на оваа компанија е што стана дел од дејноста за хигиена и чистење деловен и станбен простор.
Perpetum MObile 1

Континуитетот во постојаното одржување хигиена во деловните и во станбените простори е од голема важност за секој правен субјект или за физичко лице. Беспрекорната и чиста средина се клучен елемент за здравјетона една индивидуа, како и задолжителна средина за нормална работна атмосфера. Без да ве загрижува обемот и интензитетот на обврските околу чистењето или одржувањето на хигиената на високо ниво, дозволете професионалци да ја преземат одговорноста во тој сегмент во свои раце.

Ангажирајки професионална компанија заштедувате време, средства, а добивате квалитетна услуга со лиценцирани средства, производи и опрема, воедно сите услуги се приспособливи на вашите потреби.

Со својата менаџерска, техничко-технолошка и кадровска структура на високо квалификувани хигиеничари од секаков профил, компанијата „ПерпетууМобиле“ е максимално подготвена да одговори на сите предизвици од областа на хигиената и тоа:

секојдневно одржување хигиена

-неделно одржување хигиена

-генерано чистење станбен и  деловен простор

-генерално чистење станбен и деловен простор по градежен зафат

-машинско чистење подни површини

-чистење фасада

-чистење достапни и недостапни прозорци

 

За дополнителни информации можете да ги посетите на социјалните мрежи :https://www.facebook.com/PerpetuuMobile , https://www.instagram.com/perpetuumobile_mk/, веб страницаhttp://perpetuumobile.mk или да ги побарате на нивниот телефон02/ 520 4444

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×