Покана за учество на 30. сесија на Клубот на истражувачите на НБРМ
Објавено на од во Економија

На 26 септември 2018 година (среда), во просториите на Народната банка на Република Македонија, со почеток во 14 часот, ќе се одржи 30. сесија на Клубот на истражувачите.

Клуб на истразуваци 6

„Доколку сакате да презентирате ваш работен материјал на оваа сесија на Клубот на истражувачите, ве молиме да се пријавите со доставување на материјалот на е-адресата: info@nbrm.mk, најдоцна до 5 септември 2018 година (среда).“, велат од Народната банка на Република Македонија.

Сите заинтересирани за присуство на оваа сесија на Клубот на истражувачи, можат да го најават своето присуство најдоцна до 25септември 2018 година (вторник) на е-адресата: info@nbrm.mk.

Од НБРМ напоменуваат дека зачленувањето во Клубот е од отворен карактер, за што подетаљни информации може да се видат на веб-страницата на НБРМ www.nbrm.mk, во делот Клуб на истражувачи.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×