ПРОКРЕДИТ БАНКА СОВЕТУВА: ЧУВАЈТЕ ГО ЗДРАВЈЕТО И КОРИСТЕТЕ ДИГИТАЛНА УСЛУГА ДИРЕКТНО ОД ВАШИОТ ДОМ/ КАНЦЕЛАРИЈА
Објавено на од во Економија

E BANKARSTVO 2Почитувани клиенти,

Како и досега, ПроКредит Банка и понатаму продолжува да Ви нуди 24/7 услуга преку дигитални канали кои овозможуваат непрекината услуга директно од Вашиот дом/канцеларија.

Во прилог подоле Ве потсетуваме на сите дигитални услуги кои Ви стојат на располагање:

Користете Е-банкарство од Вашиот дом/канцеларија
 • Плаќања во земјата и странство
 • Орочување депозит
 • Трансфер на штедна сметка (Флекс Заштеда)
 • Ресетирање на лозинка
 • Менувачко работење
 • Трансфер на плати (за правни лица)
 • Аплицирајте на следниов линк

 

Потпишувајте договори со дигитален потпис

Користете безбедна платформа за:

 • Потпишување договори за кредитирање и документано работење
 • Добивање SWIFT за секое меѓународно плаќање
 • Добивање информации за сите меѓународни приливи
 • Повеќе детали на следниов линк

 

 1
Користете М-банкарство за физички лица
 • Преглед на сите сметки и кредитни производи
 • Трансфер од/на штедна сметка (Флекс Заштеда)
 • Плаќања во земјата
 • Сетирање на лимит на картичка
 • Блокирање на картичка
 • Повеќе детали на следниов линк

 

Користете MasterCard Direct бе провизија на сите банкомати во земјата
 • До 3 бесплатни повлекувања во месецот на сите банкомати во земјата (банкомати на сите банки)
 • Можност за онлајн трансакции
 • Повеќе детaли и апликации на следниов линк

 

Користете Зона 24/7 за сите готовински транскакции
 • Уплата и исплата на денари и евра на банкомат
 • Уплата на дневен промет на банкомат или Сеф за дневен промет
 • На следнава мапа проверете ги локациите на Зона 24/7.
Отворено 24/7 Без чекање гужва во филијала Обезбеден паркинг

Покрај горе-наведените дигитални услуги достапни 24/7 ПроКредит Банка Ви стои на располагање за сите Ваши кредитни барања и останати потреби. Разгледајте ја нашата понуда за физички лица на следниов линк или консултирајте го Вашиот бизнис советник за клиенти за потребите на Вашата компанија.

Дополнително, Одделот за корисничка поддршка во ПроКредит Банка Ви стои на располагање за поддршка, совети и консултации и тоа секој работен ден од 08.00 до 17.00 часот. Контакт е-маил: mkd.info@procredit-group.com Контакт телефон: 02/2 446 000.

Со почит,

ПроКредит Банка

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×