Прва европска конференција
Објавено на од во KMG Creative Store

ЕУ-фондови, можности и перспективи

(Октомври 2007 година) Посветен на претпристапните фондови на ЕУ, со цел да ги запознае сите заинтересирани потенцијални корисници на овие средства, со методи на примена и подготовка на квалитетни проекти.
Тимот на KMG Creative Store ја реализираше визуелизацијата и корпоративниот идентитет. За надворешна и внатрешна презентација се направени: налепници за внатрешна декорација, билборди, ПВЦ налепници и винил-стикери за прозорци и автобус, банери, backdrop визуелизација, каталози, брошури, книги, пакувањето на производот, Power Point презентации, е-книги, анимации и нивно монтирање … итн. Тимот комплетно од со сите аспекти на техничките прашања ја имаше контролата на процесот за реализација на политичката кампања во сите сегменти.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×