SAUDIA AIRLINES објави оглас за регрутирање вработени од Македонија
Објавено на од во Компании
СаудиВодечката авиокомпанија од Блискиот Исток, Saudia Airlines, објави оглас за регрутирање на кандидати од Македонија. Saudia Airlines, која во 2017 година е избрана за “Најподобрената авиокомпанија”, сега отвора можност за младите и амбициозни луѓе од Македонија да станат дел од нивниот тим.

Исклучителни услови и значителни бенефиции како здравствено осигурување, платен одмор, придобивки за купување билети за разни дестинации, конкурентна плата ослободена од данок и применлив додаток како и целосно наместено и климатизирано сместување што следува за идните вработени!
Сега ја имате вистинската прилика да станете дел од ова семејство!

Погледнете повеќе на следниот линк: https://www.vrabotuvanje.com.mk и доколку ги исполнувате горенаведените критериуми и мислите дека оваа кариера е вистинска за вас пријавете се до 5 Ноември 2018 наsaudia.recruitment.mk@clipcon.net приложувајќи CV, 2 фотографии (една со големина за пасош и една целосна од кандидатот), копија од завршен курс англиски, скениран пасош или лична карта.
Избраните кандидати ќе бидат повикани на прелиминарно интервју (прв круг) што ќе се одржи во Скопје, а оние кои ги исполнуваат критериумите во првиот круг ќе бидат поканети на финалното интервју со претставници на Saudia Airlines, кое исто така ќе се одржи во Скопје.
Заинтересираните кандидати можат да се пријават до 5 ноември на е-маил: saudia.recruitment.mk@clipcon.net

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×