СО CREDISSIMO, ДО НОВ IPHONE 11! Земи пари навреме и добиј нов iPhone оваа есен!
Објавено на од во МКД-БИЗНИС И ПОЛИТИКА
Од денеска започнува новата наградна игра на Credissimo,во којашто секој клиент со одобрен и исплатен „CredissimoПлус“ до 80 000 ден.во периодот од 01.11.2019 до 31.01.2020 добива уникатна можност за учествува во извлекувањето за еден од 4-те најнови смартфони, iPhone 11!Ова е единствена шанса да го добиеш најпосакуваниот новогодишен подарок, предвреме!
CREDISSIMO
Како да учествуваш?
  • Испрати барање онлајн
  • Земи CredissimoПлус до 80 000 ден.
  • Со секој одобрен и исплатен CredissimoПлус, автоматски учествуваш во наградната игра истануваш потенцијален добитник на нов iPhone 11!
Credissimo, како единствената целосно онлајн-компанија за брзи кредити во Македонија, знае секогаш да ги награди и да ги израдува своите клиенти. Лојалните клиенти на финансискиот лидер во брзото кредитирање,веќе знаат дека изненадувањата и наградите се неразделен дел од начинот на работа на оваа компанија.
Инаку, Credissimo е ФинТек групација од компании со повеќе од 10-годишна успешна историја, која е апсолутен лидер во онлајн-кредитирањето во Бугарија и воМакедонија, а од оваа година присуствува и на пазарот во Колумбија. Во текот на наредната година, ФинТек групацијата планира да ја одржи лидерската позиција напостојните пазари, како и да продолжи да вклучува технолошки иновации во своите компании и процеси на работа.
За успешниот развој, групата од компании има три основни темели – технологија и иновации во финансирањето, фокус кон клиентските процеси и развој на човечкиот ресурс во рамките на групацијата.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×