ТОП 10 НАЈГЛЕДАНИ КЛИПОВИ НА YOUTUBE ЗА 2014-та ГОДИНА
Објавено на од во lifestyle

Компанијата Google која стои позади YouTube сајтот, ги објави 10-те најгледани клипови за 2014-та година. Без разлика дали се работи за спонтано снимени клипови или дел од рекламни кампањи, овие видеа беа вистински хит во годината што заминува. Погледајте ги:

1. Mutant Giant Spider Dog (SA Wardega)

 

2. Nike Football: Winner Stays. ft. Ronaldo,
Neymar Jr., Rooney, Ibrahimović, Iniesta & more

 

3. First Kiss

 

4. The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia

 

5. iPhone 6 Plus Bend Test

 

6. Bars & Melody – Simon Cowell’s Golden Buzzer act | Britain’s Got Talent 2014

 

7. Budweiser Super Bowl XLVIII Commercial — “Puppy Love”

 

8. Devil Baby Attack

 

9. Goku vs Superman. Epic Rap Battles of History Season 3

 

10. 10 Hours of Walking in NYC as a Woman

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×