„УНИБанка” со летна промоција „Кеш без провизија”
Објавено на од во Компании
УНИБанка АД Скопје започна нова летна промотивна акција за своите клиенти.
un-960x672Во рамките на промоцијата, сите иматели на Mastercard  кредитни картички, издадени од банката ќе имаат можност без провизија да подигнуваат готовина на банкоматите на УНИБанка.
Промотивната кампања “Кеш без провизија”  започна од 1 јули и ќе трае до 31 август 2019 г. Mastercard кредитната картичка нуди можност за купување на еднакви месечни рати БЕЗ КАМАТА кај повеќе од 200 трговци партнери на УНИБанка, месечен минимум за плаќање – 5% од износот на долгот,  без провизија при плаќање во трговската мрежа и користење на мобилно и електронско банкарство.
Повеќе информации на: http://www.unibank.mk/categories/view/925

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

коментари и анализи
...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×