УНИБанка со нов ПАКЕТ на услуги за физички лица
Објавено на од во Компании
Достапноста на услугите е во секое време и место.
Unibanka_Baners_digital packet-1200x628
УНИБанка, деновиве промовира исклучителен пакет на услуги за физички лица. Пакетот овозможува нов, современ и посигурен начин на користење на наjсекоjдневните банкарски услуги, како и значително намалување на трошоците на клиентите. Достапноста на услугите е во секое време и место.
 Имено, со активирањето на овој пакет за само 99 денари месечен надомест, добивате:
* без провизија неограничени повлекувања готовина со дебитни картички на сите банкомати во земјата;
*  без провизија неограничени денарски трансакции преку Е-Банкарство;
* УНИ СМС известување; мобилно и електронско банкарство;
* одржување на сметката и други поволности.
   “Со овој пакет на услуги, клиентите на УНИБанка имаат можност да ги заштедат своето време и пари при извршувањето на банкарските плаќања“– истакна извршниот директор на УНИБанка, г-дин Владислав Хаџидинев.
 Покрај намалувањето на трошоците, клиентите може релаксирано да пазаруваат, да патуваат на своето омилено место и да не чекаат во ред за плаќање на своите обврски, бидејќи може да плаќаат и да подигнуваат готовина од било каде.
За повеќе информации: http://www.unibank.mk/

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×