Vip Cоmbо со HBO Premium пакет вклучен во претплатата цела година и подарок таблет
Објавено на од во Економија

VipVip продолжува да го збогатува своето портфолио и ја објавува најновата промоција во Vip Combo тарифното портфолио овојпат создадена за комплетна комуникацијаи забава за целото семејство со единствена понуда на пазарот – подарок таблет,со што Vip уште еднаш ја потврдува својата заложба да креира производи со повеќе вредност за корисницитена мобилни и фиксни услуги.

“Најновата промоција која е достапна за сите нови и постоечки корисници е одговор на навиките на современото живеење и барањата на корисниците за неограничена и безгрижна комуникацијаза сите членови од семејството. Уверени сме дека корисниците ќе направат најдобар избор доколку активираатеден од пакетите од Vip Combo Neo, со што заедно со своите семејства ќе продолжат да уживаат не само во своите домови, туку каде и да се наоѓаат. Со оваа понуда, Vip обезбедува врвно корисничко искуство и дополнителна вредност на своите производи”, изјави Елена Панова, маркетинг директорка во Vip.

Со избор на Vip Combo Neo 4M корисниците добиваат целосно решение за комуникациските потреби на целото семејство:

-         интерактивна телевизија и можност да гледаат до 130 ТВ канали,

-         неограничен интернет со брзина 50/3 Mbps,

-         бесплатна фиксна линија со неограничени разговори кон фиксни мрежи,

-         2 мобилни линии Vip Neo M секоја со 10GB,

-         HBO Premium пакет 12 месеци вклучен во претплататаи

-         подарок таблет Alcatel Pixi 4 (7)

HBO Premium пакетот покрај услугите HBO GO и HBO on Demand, ги вклучува и телевизиските канали HBO, HBO2 и HBO3. Услугите HBO GO и HBO on Demand овозможуваат следење на најпопуларните HBO филмски содржини во било кое време, со HBO on Demand на ТВ уред, а со HBO GO било каде на мобилен уред.

Vip Combo Neo 4 вклучува и Vip Видеотека 3 месеци бесплатно како и Vip Now што на корисниците им овозможува да ги следат омилените телевизиски содржини на било кое место и преку било кој уред што го поседуваат.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×