ВИЗУЕЛИЗАЦИЈА НА ИВЕНТИ И КОНФЕРЕНЦИИ
Објавено на од во KMG Creative Store

12140801_1905125693045068_3875566499037595869_nЦеловкупната технологија ставена во интерес на аудиовизуелното покривање на одреден ивент, настан, конференција, ќе биде “без душа“ ако немате квалитетни графички решенија за целата приказна. Нашето долгогодишно искуство по прашање, Ви го ставаме на располагање за да се задоволат вашите индивидуални желби и потреби.

Еве еден дел од портфолиот на тимот од KMG Creative Store, реализирани изминативе години:

Kонференција на Бизнис Плус

Kонференција на Бизнис Плус

Втора маркетинг конференција

Конференција Philip Kotler

АЛИЈАНСА ЗА ПОЗИТИВНА МАКЕДОНИЈА

Прва маркетинг конференција

Конференција за корпоративно управување

Прва Европска конференција

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×