Започнаа Orange Days во Кредисимо!
Објавено на од во Економија
Од 25.11.2019 до 29.11.2019, секој брз кредит ‘Кредисимо плус’ до 80 000 денари е со 50% попуст* на трошоците.
 900x572_Orange_Days_Source
Во пречек на Black Friday, еден од најголемите шопинг-празници како во светот, така и во Македонија, водечката компанија за брзи кредити – Credissimo, организира специјална промоција за сите шопингхоличари!
 Од 25.11.2019 до 29.11.2019, секој брз кредит ‘Кредисимо плус’ до 80 000 денари е со 50% попуст* на трошоците! Ова е вистинска шанса за секој што сака да ги искористи големите попусти кои ги носи Black Friday. Пречекај ги големите намалувања со полн џеб и без грижи, со помошта на Credissimo, a само сега искористи ја специјалната понуда за 50% попуст на трошоците за кредит на рати до 80 000 ден.!
* Промотивните услови за 50% попуст важат за вкупните административни трошоци за целиот период на бараниот кредит, за секој кредит Credissimo плусдо 80000 денари, одобрен во периодот од 25.11.2019 до 29.11.2019 година. По времето на промоцијата, кредитниот производ Credissimo плус се одобрува со специјални услови за попуст и не ќе може да се користат други промоции и поволности за намалување на трошоците. Кредитните барања се одобруваат согласно ОУ на ФД КРЕДИСИМО ДООЕЛ Скопје.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

...Сите ние живееме во време, кога само идејата е капитал, сè друго е пари...
Најава
Регистрација

На вашата e-mail адреса ќе добиете лозинка за логирање на КАПИТАЛ.

Заборавена лозинка?

Внесете e-mail адреса или корисничко име со кое сте регистрирани на КАПИТАЛ.

×